طرح هادی در 509 روستای استان, یعنی 76 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار اجرایی شده است.

تاریخ ارسال : 1403/04/14

طرح هادی در 509 روستای استان, یعنی 76 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار اجرایی شده است.

دکتر فرهاد سبحانی با اظهار این مطلب گفت: برای اجرای طرح هادی این تعداد روستا بالغ بر چهار هزار و 400 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است. به گفته وی, تاکنون عملیات اجرای طرح هادی در 275 روستای استان قزوین به پایان رسیده است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین گفت: طرح هادی در ۵۰۹ روستای استان، یعنی ۷۶ درصد از روستاهای بالای ۲۰ خانوار اجرایی شده است.

دکتر فرهاد سبحانی  با اظهار این مطلب گفت:  برای اجرای طرح هادی این تعداد روستا بالغ بر چهار هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

به گفته وی، تاکنون عملیات اجرای طرح هادی در ۲۷۵ روستای استان قزوین به پایان رسیده است.

سبحانی با اشاره به سهمیه دریافت شده از محل قیر رایگان به این استان، خاطرنشان کرد: از سال ۹۴ تا ۱۴۰۱ و با ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار، مساحتی بالغ بر ۲ میلیون و ۹۷۰ هزار متر مربع عملیات آسفالت در معابر اصلی و فرعی روستاهای استان به مورد اجرا درآمده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین ادامه داد: از سال ۱۴۰۲ تاکنون نیز عملیات اجرای طرح هادی در ۱۶۰ روستای استان عملیاتی شده و معابر اصلی و فرعی روستاها مورد زیرسازی، تسطیح، آسفالت، سنگ فرش و اصلاح قرار گرفته دارد.

وی اضافه کرد: برای اجرای عملیات طرح هادی در این روستاها نیز یک هزار و ۱۸۹ میلیارد ریال اعتبار از محل منابع بنیاد مسکن تخصیص داده شد.

این مسوول یادآور شد: علاوه بر طرح های یاد شده، در روستای زرآباد واقع در بخش رودبار الموت شرقی نیز طرح هدف گردشگری به طور جامع و با تخصیص ۱۱۵ میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.

گفتنی است که عملیات اجرایی طرح هادی روستایی پس از انجام فرآیند مطالعات تهیه طرح، در کارگروه تصویب و پس از آن آماده ورود به مرحله اجرا گذاشته می شود.

 

موضوع خبر :
  • طرح
  • هادی
  • 509
  • روستای
  • استان
  • یعنی
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد طرح هادی در 509 روستای استان, یعنی 76 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار اجرایی شده است. چیست؟

سوال: